صفحه 4 از 8 ... 23456 ...
نمایش نتایج: از 151 به 200 از 397

موضوع: دوستی مجازی

54471
  1. بالا | پست 151

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    تشکر شده 42 بار در 40 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : دوستی مجازی

نقل قول نوشته اصلی توسط یک تنهای خسته نمایش پست ها
    حس عجیبی داشتم بعد خوندن پیامتون یک بغض شایدم یک شادی نمیدونم چطوری توصیفش کنم فقط خوشحال شدم من این قولو گرفتم فقط بخاطر خودتون ک صدمه نبینین الان ک ارومترم اره دیگ خودزنی نمیکنم فقط رد کبودیامو میبینم از خودم بیزار مبشم دیگ ب خودکشی فک نمیکنم دیگ سعی میکنم بهش کمتر فک کتم مدام سوالهای منفی مث چرا اون این کارو بام کرد نمیپرسم از خودم بیشتر با خدا حزف میزنم ازش کمک میخوام امروز تو بارون قدم زدم حالم خوب شد براتون هم کلی دعا کردم
    اگه ناراحتتون کردم معذرت میخوام منو ببخشین
    منم میدونم که شما بخاطر من این همه کمک کردین و من قدردان این همه لطف و محبت شما هستم
    خداروشکر که آروم تر شدین
    ان شاالله با گذشت زمان کبودیای بدنتونم از بین میره و ردی ازش نمیمونه و دیگه با نگاه کردن بهشون یاد اون وضعتون نمیوفتین
    واقعا حرف زدن با خدا خیلی خوبه
    احساس آرامش و سبک شدن پیدا میکنه آدم
    امیدوارم که خدا توی تک تک لحظه های زندگیتون باشه و همیشه نگهدار و مواظبتون باشه
    خیلی ممنون از لطف و محبتتون ولی توی این هوا بیرون میرین مواظب باشین که سرما نخورین و بدنتون ضعیف نشه
    منم براتون از خدا میخوام که همیشه خوشحال و سالم و خوشبخت باشین

2. بالا | پست 152

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    تشکر شده 89 بار در 80 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Kash نمایش پست ها
    خودمم میدونم که دارم احساسی تصمیم میگیرم و هیچ منطقی پشتش نیست
    حتی گاهی شک میکنم که آیا واقعا دوسش دارم یا نه بعد به خودم میگم اگه دوسش نداشتم پس چرا انقد حالم بده از نبودنش
    اگه دوسش نداشتم پس چرا دلتنگشم اصن
    ولی آخه الان نزدیک ۳ ماه میگذره که باهاش در ارتباط نیستم ولی از روز اول بیشتر دلتنگشم دلیلش چی میتونه باشه؟! مگه با گذشت زمان نباید احساساتم کمتر شه و بیشتر منطقی شم؟؟!
    از لحاظ روانشناسی آقایون پس ار اتمام یک رابطه اوایل حالشون اوکیه و هرچی بیشتر و بیشتر بگذره ب یاد گذشتشون میفتن ولی خانوما دقیقا عکس هستن اوایل عمگین و بعدا عادی مبشه این درمورد همه صدق نمیکنه پس از اتمام غم و غصه براپایان رابطه بعدا ب وضعیت اولیه برمیگردین پس حالا ک حتی این شک هرچند کوچک نسبت ب حستون پیش امده دست نگه دارین

3. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 153

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

نه من کینه ای نیستم همین الانم دنبال بهبود رابطمم ولی فعلا بهتره دست نگه دارم من خیلی تلاش کردم باقیشو ب خدا میسپارم برای شمام خیلی از خدا خواستم ان شاالله ب خواسته دلتون برسین خیلی مچکرم نظر لطفتونه ما همو خیلی درک میکنیم چون یک درد مشابه داریم و وظیفه انسانیم حکم میکنه کمکتون کنم
    ان شاالله شماهم به خواست دلتون برسین و خوشبخت بشین
    از آشنایی و هم صحبت شدن با شما خیلی خوشحالم ولی کاش اصلا این درد مشترک وجود نداشت و این باعث هم صحبت شدن ما نمیشد ولی کاریه که شده و باید بهم کمک کنیم البته بیشتر شما به من کمک کنید تا بتونم به قولم عمل کنم و شرمنده ی شما و تلاش و انرژی و وقت شما نشم

5. بالا | پست 154

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

اگه ناراحتتون کردم معذرت میخوام منو ببخشین
    منم میدونم که شما بخاطر من این همه کمک کردین و من قدردان این همه لطف و محبت شما هستم
    خداروشکر که آروم تر شدین
    ان شاالله با گذشت زمان کبودیای بدنتونم از بین میره و ردی ازش نمیمونه و دیگه با نگاه کردن بهشون یاد اون وضعتون نمیوفتین
    واقعا حرف زدن با خدا خیلی خوبه
    احساس آرامش و سبک شدن پیدا میکنه آدم
    امیدوارم که خدا توی تک تک لحظه های زندگیتون باشه و همیشه نگهدار و مواظبتون باشه
    خیلی ممنون از لطف و محبتتون ولی توی این هوا بیرون میرین مواظب باشین که سرما نخورین و بدنتون ضعیف نشه
    منم براتون از خدا میخوام که همیشه خوشحال و سالم و خوشبخت باشین
    نه خواهش میکنم ناراحت نشدم خوشحال شدم بهم قول دادین ک تمام سعیتونو میکنین پاش بمونین دروغ نگفتین و صداقتتون قابل تحسینه فقط بغضم گرف یاد قولایی ک بهم داد ولی پاش نموند اقتادم مهم نیس...این امتحانم از پسش برمیایم با توکل ب خدا جفتمون بیایم تو سایت از روزای خوبمون بگیم. چشم ممنونم همچنین برای شما آرزومندم ب تک تک خواسته هاتون برسین الهی امین

6. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 155

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

از لحاظ روانشناسی آقایون پس ار اتمام یک رابطه اوایل حالشون اوکیه و هرچی بیشتر و بیشتر بگذره ب یاد گذشتشون میفتن ولی خانوما دقیقا عکس هستن اوایل عمگین و بعدا عادی مبشه این درمورد همه صدق نمیکنه پس از اتمام غم و غصه براپایان رابطه بعدا ب وضعیت اولیه برمیگردین پس حالا ک حتی این شک هرچند کوچک نسبت ب حستون پیش امده دست نگه دارین
    چه جالب واقعا نمیدونستم اینو ولی دقیقا این برای من صدق کرد که اوایل بی تفاوت بودم ولی بعد از دو هفته کم کم حال خرابم و دلتنگیم شروع شد و روز به روز بدتر شدم
    من دقیقا بخاطر این شک و تردیدی که وجود داره دست نگه داشتم و باید تکلیفنو اول با خودم روشن کنم و بعد با اطمینان ببینم که میخوام چیکار کنم

8. بالا | پست 156

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

ان شاالله شماهم به خواست دلتون برسین و خوشبخت بشین
    از آشنایی و هم صحبت شدن با شما خیلی خوشحالم ولی کاش اصلا این درد مشترک وجود نداشت و این باعث هم صحبت شدن ما نمیشد ولی کاریه که شده و باید بهم کمک کنیم البته بیشتر شما به من کمک کنید تا بتونم به قولم عمل کنم و شرمنده ی شما و تلاش و انرژی و وقت شما نشم
    الهی امین همچنین شما خوشبخت باشین و همیشه بختدین با این دل مهربون لایقش هستین کمکی بربیاد قطعا انجام میدم ان شاالله پاش بمونین

9. بالا | پست 157

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

نه خواهش میکنم ناراحت نشدم خوشحال شدم بهم قول دادین ک تمام سعیتونو میکنین پاش بمونین دروغ نگفتین و صداقتتون قابل تحسینه فقط بغضم گرف یاد قولایی ک بهم داد ولی پاش نموند اقتادم مهم نیس...این امتحانم از پسش برمیایم با توکل ب خدا جفتمون بیایم تو سایت از روزای خوبمون بگیم. چشم ممنونم همچنین برای شما آرزومندم ب تک تک خواسته هاتون برسین الهی امین
    ای بابا
    شماهم قول بدین که فراموش کنید دیگه درسته خیلی سخته ولی باید باهم تلاش کنیم و بهم کمک کنیم دیگه
    باور کنید هرجا اسم یه دخترو میشنوم که هم اسم اونو تمام گذشته ام زنده میشه و تمام غم عالم میریزه تو این دل لامصب من
    آخه اسمشم خیلی قشنگ بود اسمیه که من خیلی دوسش دارم حتی قبل از آشنا شدن با ایشون
    خدا همه جوره منو امتحان کرد توی این اتفاق
    هم اسمش اون چیزی بود که دوس داشتم هم حجابش اونجوری بود که دوس داشتم هم اخلاقش هم شیطنت هاش هم شوخ طبعیش همه چیش همون چیزی بود که من همیشه از خدا میخواستم برای همسر آینده ام

10. بالا | پست 158

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

چه جالب واقعا نمیدونستم اینو ولی دقیقا این برای من صدق کرد که اوایل بی تفاوت بودم ولی بعد از دو هفته کم کم حال خرابم و دلتنگیم شروع شد و روز به روز بدتر شدم
    من دقیقا بخاطر این شک و تردیدی که وجود داره دست نگه داشتم و باید تکلیفنو اول با خودم روشن کنم و بعد با اطمینان ببینم که میخوام چیکار کنم
    بهترین تصمیمه اول ارامشتونو بدست بیارین بعد تصمیم بگیرین چون یک رابطه اسیب دیده برای ترمیمش نیار ب تلاش داره و اگ تصمیم بر اساس احساسات و خشم و غیره باشه رابطه بدتر خواهد شد ولی اگ تو کمال ارامش تصمبم بگیرین خیلی بهتره و احتمال پشیمونیش ب صفر میرسه

11. بالا | پست 159

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

الهی امین همچنین شما خوشبخت باشین و همیشه بختدین با این دل مهربون لایقش هستین کمکی بربیاد قطعا انجام میدم ان شاالله پاش بمونین
    تا همین جاشم خیلی کمک کردین و به من راهکار هایی دادین که قطعا کمک کننده اس
    ان شاالله شماهم همیشه لبتون خندون باشه و دلتون پر از آرامش و امید
    شما لایق بهترین چیزها هستین ان شاالله که بهشون میرسید

12. کاربران زیر از Kash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 160

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

بهترین تصمیمه اول ارامشتونو بدست بیارین بعد تصمیم بگیرین چون یک رابطه اسیب دیده برای ترمیمش نیار ب تلاش داره و اگ تصمیم بر اساس احساسات و خشم و غیره باشه رابطه بدتر خواهد شد ولی اگ تو کمال ارامش تصمبم بگیرین خیلی بهتره و احتمال پشیمونیش ب صفر میرسه
    من تمام تلاشمو میکنم ولی این به آرامش رسیدن یعنی اینکه کاملا از لحاظ روحی و روانی حالم مثل سابق بشه و بتونم مثل قبل خوشحال و شاد باشم؟؟!

14. بالا | پست 161

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

ای بابا
    شماهم قول بدین که فراموش کنید دیگه درسته خیلی سخته ولی باید باهم تلاش کنیم و بهم کمک کنیم دیگه
    باور کنید هرجا اسم یه دخترو میشنوم که هم اسم اونو تمام گذشته ام زنده میشه و تمام غم عالم میریزه تو این دل لامصب من
    آخه اسمشم خیلی قشنگ بود اسمیه که من خیلی دوسش دارم حتی قبل از آشنا شدن با ایشون
    خدا همه جوره منو امتحان کرد توی این اتفاق
    هم اسمش اون چیزی بود که دوس داشتم هم حجابش اونجوری بود که دوس داشتم هم اخلاقش هم شیطنت هاش هم شوخ طبعیش همه چیش همون چیزی بود که من همیشه از خدا میخواستم برای همسر آینده ام
    اخه شما خیلی چیزا نمیدونین ماجرای منو شما باهم تفاوتی داره عشق ما دوطرفس اما ازش بیتوجهی دیدم چیزی ک بشدت بیزارم ازش خیلی اذیت شدم و منتظر بودم فقط بیاد خوبم کنه الان دیگ این انتظارو ندارم زدم ب در بیخیالی منتظرم ببینم خدا برام چی رقم زده من نمیخوام خودشو فراموش کنم میخوام دردایی ک رو قلبم جا گذاش فراموشش کنم در درجه اخر ب تمام شدن فک میکنم فعلا زدم ب در بیخیالی البته با دعاهای خیری ک در حقم کردین ی نوری انگار تو دلم افتاده باقیشم ب خدا توکل میکنم اینطور ک شما از اون خانوم تعریف میکنین واقعا کنجکاو شدم ان شاالله یا این خانوم یا هرار درجه بهترش نصیبتون شه

15. بالا | پست 162

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

من تمام تلاشمو میکنم ولی این به آرامش رسیدن یعنی اینکه کاملا از لحاظ روحی و روانی حالم مثل سابق بشه و بتونم مثل قبل خوشحال و شاد باشم؟؟!
    نمیدونم در نبود اون خانوم ب این درجه میرسین یا نه ولی فقط در همین حد میدونم باید حال روحیتون خوب شه و از این وصع ناامبدی دربیاین

16. بالا | پست 163

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

اخه شما خیلی چیزا نمیدونین ماجرای منو شما باهم تفاوتی داره عشق ما دوطرفس اما ازش بیتوجهی دیدم چیزی ک بشدت بیزارم ازش خیلی اذیت شدم و منتظر بودم فقط بیاد خوبم کنه الان دیگ این انتظارو ندارم زدم ب در بیخیالی منتظرم ببینم خدا برام چی رقم زده من نمیخوام خودشو فراموش کنم میخوام دردایی ک رو قلبم جا گذاش فراموشش کنم در درجه اخر ب تمام شدن فک میکنم فعلا زدم ب در بیخیالی البته با دعاهای خیری ک در حقم کردین ی نوری انگار تو دلم افتاده باقیشم ب خدا توکل میکنم اینطور ک شما از اون خانوم تعریف میکنین واقعا کنجکاو شدم ان شاالله یا این خانوم یا هرار درجه بهترش نصیبتون شه
    ان شاالله اون چیزی میشه که میخواین و دوست دارین بشه
    بهترین تصمیم رو گرفتین اینکه نمیخواین فراموشش کنید و دوست دارین فقط بی توجهی هاش رو فراموش کنید نشون میده که خیلی دوسشون دارین و ان شاالله که این عشق و علاقه رو قدر بدونه
    خودتون رو به خدا بسپارین که اون هیچوقت بده بنده اش رو نمیخواد
    هرچی به خیر و صلاحتون باشه همون بشه ان شاالله
    شماهم دعاکنید که خیر و صلاح من در رسیدن به این دختر باشه

17. بالا | پست 164

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

نمیدونم در نبود اون خانوم ب این درجه میرسین یا نه ولی فقط در همین حد میدونم باید حال روحیتون خوب شه و از این وصع ناامبدی دربیاین
    خودم مطمئنم که نمیرسم چون اون واقعا انگار کامل میدونست چجوری باید آرومم کنه وقتی بهش اینو گفتم که تو فقط میتونی منو آروم کنی گفت از کجا میدونی من اولین دختر زندگیت هستم و از این حرفا یعنی انگار دوست داشت که از واقعیات فرار کنه و همه چی رو تموم کنه

18. بالا | پست 165

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

خب فک کنم هر کاری از دستم برمیومد انجام دادم اون راهکارها رو انجام بدین ب امید خدا نتجه بگیرین بعد اگ تصمبم گرفتین ک برگردین ب ارتباط چن تا مورد هس میگم مطالعه بفرمایید

19. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 166

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

ان شاالله اون چیزی میشه که میخواین و دوست دارین بشه
    بهترین تصمیم رو گرفتین اینکه نمیخواین فراموشش کنید و دوست دارین فقط بی توجهی هاش رو فراموش کنید نشون میده که خیلی دوسشون دارین و ان شاالله که این عشق و علاقه رو قدر بدونه
    خودتون رو به خدا بسپارین که اون هیچوقت بده بنده اش رو نمیخواد
    هرچی به خیر و صلاحتون باشه همون بشه ان شاالله
    شماهم دعاکنید که خیر و صلاح من در رسیدن به این دختر باشه
    با تموم وجودم از اعماق قلبم اینو براتون میخوام پسری با چنین قلب مهربون و عطوفت لیاقتش فقط خوشبختیه امیدوارم اگ همه چی درس شد دوباره کاراشو تکرار نکنه دوباره دلمو نش************ه الهی آمین خدا خودش ب دو تامون کمک کنه

21. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 167

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

خودم مطمئنم که نمیرسم چون اون واقعا انگار کامل میدونست چجوری باید آرومم کنه وقتی بهش اینو گفتم که تو فقط میتونی منو آروم کنی گفت از کجا میدونی من اولین دختر زندگیت هستم و از این حرفا یعنی انگار دوست داشت که از واقعیات فرار کنه و همه چی رو تموم کنه
    قرار بود دوتامون گذشته و خاطراتمونو شخم نزنیما خب؟بایدددددددد اروم بمونیم تا ب وضع طبیعیمون برگردیم یاشه؟میرسین بایدددددددددد اجبارههههههههههه خب؟قول دادینا

23. بالا | پست 168

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

فقط یادتون باشه اگ رابطتون با این خانوم درست شد همه چی یادتون نره این روزا یادتون نره نشید یکی مث عشق من ک ادم حس کنه طرفش اونو فراموش کرده بیتوجهی نکنین ک بزرگترین درده اگ قول میدین بهش پای قولتون بمونین مرد باشین تا بهتون تکیه کنه خانوما از تکراری شدن میترسن نذارین چنین حسی کنه همیشه بهش عشق بورزین و بورزین یادتون نره اون دختر نور چشم یک خانواده بوده پس مث چشماتون مواظبش باشین ک نشکنه ک خرد نشه مواظب قلبش روحش احساسش باشین با عشق روحشو تسخیر کنین نذارین حس کنه عادی شده این کارا رو برای یک دختر انجام بدین حس ملکه ها بهش دست میده غرق خوشبختی مبشه و باهاتون مث پادشاه ها رفتار میکنه

24. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 169

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

خب فک کنم هر کاری از دستم برمیومد انجام دادم اون راهکارها رو انجام بدین ب امید خدا نتجه بگیرین بعد اگ تصمبم گرفتین ک برگردین ب ارتباط چن تا مورد هس میگم مطالعه بفرمایید
    چشم
    ان شاالله که نتیجه میگیرم
    شماهم لطفا برام زیاد دعا کنید تا بتونم حکمت و تصمیمی که خدا برام گرفته رو درک کنم و صبر داشته باشم بر هرچیزی که اتفاق میوفته

26. بالا | پست 170

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

با تموم وجودم از اعماق قلبم اینو براتون میخوام پسری با چنین قلب مهربون و عطوفت لیاقتش فقط خوشبختیه امیدوارم اگ همه چی درس شد دوباره کاراشو تکرار نکنه دوباره دلمو نش************ه الهی آمین خدا خودش ب دو تامون کمک کنه
    شما لطف دارین
    ان شاالله که هممون خوشبخت بشیم و به اون روزایی که حال دلمون خوب بود و خوش بودیم برگردیم

27. کاربران زیر از Kash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 171

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

قرار بود دوتامون گذشته و خاطراتمونو شخم نزنیما خب؟بایدددددددد اروم بمونیم تا ب وضع طبیعیمون برگردیم یاشه؟میرسین بایدددددددددد اجبارههههههههههه خب؟قول دادینا
    میدونم ولی باور کنید خیلی سخته خییییلی
    من تمام سعیمو میکنم تا بتونم به آرامش برسم
    مطمئن باشین اگه سرم بره قولم نمیره
    فقط خیلی زیاااد برام دعاکنید خیلی خیلی زیاد

29. بالا | پست 172

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

فقط یادتون باشه اگ رابطتون با این خانوم درست شد همه چی یادتون نره این روزا یادتون نره نشید یکی مث عشق من ک ادم حس کنه طرفش اونو فراموش کرده بیتوجهی نکنین ک بزرگترین درده اگ قول میدین بهش پای قولتون بمونین مرد باشین تا بهتون تکیه کنه خانوما از تکراری شدن میترسن نذارین چنین حسی کنه همیشه بهش عشق بورزین و بورزین یادتون نره اون دختر نور چشم یک خانواده بوده پس مث چشماتون مواظبش باشین ک نشکنه ک خرد نشه مواظب قلبش روحش احساسش باشین با عشق روحشو تسخیر کنین نذارین حس کنه عادی شده این کارا رو برای یک دختر انجام بدین حس ملکه ها بهش دست میده غرق خوشبختی مبشه و باهاتون مث پادشاه ها رفتار میکنه
    شما دعاکن که درست شه فقط
    من دارم لحظه شماری میکنم که برگرده دارم روزا رو میگذرونم به امید اینکه برگرده و بیشتر بهش بفهمونم که دوسش دارم بیشتر بهش بفهمونم که عاشقشم
    این وقفه ی چن ماهه ای که افتاد به من اثبات کرد که چقدددد دوسش دارم به من اثبات کرد که چقد میتونم در مقابل یه دختر ناز و مهربون ضعیف و شکننده باشم
    هیچوقت فک نمیکردم تو زندگیم احساسی بشم یا حتی گریه کنم ولی چندین بار بی اختیار اشک از چشام اومد فقط بخاطر این دختر
    با این همه دوست داشتن به نظرتون میتونم بهش بدی کنم؟!
    من حاضرم بخاطر اینکه اون اذیت نشه واسه همیشه از زندگیش برم اگه اینجوری راحت تره من حاضرم همه چی رو تحمل کنم ولی اون یذره سختیم نکشه حاضرم تمام دردا رو بکشم ولی اون یذره ام درد نکشه واقعا میبینم که عاشقش شدم مگه یه عاشق جز خوبی و خوشی معشوقش رو میخواد؟! شاید اون در نبود من خوشحال و شاد و خوشبخت باشه
    من هرروز براش دعا میکنم هرروز براش آیه الکرسی میخونم که اتفاقی براش نیوفته و سلامت و شاد باشه
    ولی بازم خیلی ممنون که این نکات رو گفتین واقعا از ته ته قلبم امیدوارم که مشکل شماهم حل شه و بتونید خوشبخت و خوشحال باشید واقعا متوجه نمیشم که چجوری اون پسر تونسته قلب مهربون و با محبت شمارو بش************ه و به شما توهین کنه بعضی وقتا از بعضی رفتارای همجنس های خودم ناراحت میشم و واقعا بدم میاد از اینکه یه پسرم
    من به عنوان یه پسر از شما معذرت میخوام ولی لطفا شماهم همه ی پسرا رو به یه چشم نبینید پسرا هم دل دارن و احساس
    پسراهم مثه دخترا عاشق میشن و حاضرن بخاطر عشقشون جون بدن

30. بالا | پست 173

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

چشم
    ان شاالله که نتیجه میگیرم
    شماهم لطفا برام زیاد دعا کنید تا بتونم حکمت و تصمیمی که خدا برام گرفته رو درک کنم و صبر داشته باشم بر هرچیزی که اتفاق میوفته
    دعا ک همیشه انجامش مبدم براتون خیالتون راحت.ما ادما هیچ کدوممون قدرت درک و عظمت خدا و حکمتشو نداریم

31. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 174

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

میدونم ولی باور کنید خیلی سخته خییییلی
    من تمام سعیمو میکنم تا بتونم به آرامش برسم
    مطمئن باشین اگه سرم بره قولم نمیره
    فقط خیلی زیاااد برام دعاکنید خیلی خیلی زیاد
    خوشحالم ک یکی بهم قول داده و داره سعی میکنه چشم حتما ان شاالله بزودی ب حالت ارامش و طبیعی برگردین

33. بالا | پست 175

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

شما دعاکن که درست شه فقط
    من دارم لحظه شماری میکنم که برگرده دارم روزا رو میگذرونم به امید اینکه برگرده و بیشتر بهش بفهمونم که دوسش دارم بیشتر بهش بفهمونم که عاشقشم
    این وقفه ی چن ماهه ای که افتاد به من اثبات کرد که چقدددد دوسش دارم به من اثبات کرد که چقد میتونم در مقابل یه دختر ناز و مهربون ضعیف و شکننده باشم
    هیچوقت فک نمیکردم تو زندگیم احساسی بشم یا حتی گریه کنم ولی چندین بار بی اختیار اشک از چشام اومد فقط بخاطر این دختر
    با این همه دوست داشتن به نظرتون میتونم بهش بدی کنم؟!
    من حاضرم بخاطر اینکه اون اذیت نشه واسه همیشه از زندگیش برم اگه اینجوری راحت تره من حاضرم همه چی رو تحمل کنم ولی اون یذره سختیم نکشه حاضرم تمام دردا رو بکشم ولی اون یذره ام درد نکشه واقعا میبینم که عاشقش شدم مگه یه عاشق جز خوبی و خوشی معشوقش رو میخواد؟! شاید اون در نبود من خوشحال و شاد و خوشبخت باشه
    من هرروز براش دعا میکنم هرروز براش آیه الکرسی میخونم که اتفاقی براش نیوفته و سلامت و شاد باشه
    ولی بازم خیلی ممنون که این نکات رو گفتین واقعا از ته ته قلبم امیدوارم که مشکل شماهم حل شه و بتونید خوشبخت و خوشحال باشید واقعا متوجه نمیشم که چجوری اون پسر تونسته قلب مهربون و با محبت شمارو بش************ه و به شما توهین کنه بعضی وقتا از بعضی رفتارای همجنس های خودم ناراحت میشم و واقعا بدم میاد از اینکه یه پسرم
    من به عنوان یه پسر از شما معذرت میخوام ولی لطفا شماهم همه ی پسرا رو به یه چشم نبینید پسرا هم دل دارن و احساس
    پسراهم مثه دخترا عاشق میشن و حاضرن بخاطر عشقشون جون بدن
    اینا رو گفتم چون از نظرم مهم بود اونم برای بدست اوردن من هرکاری گرد کلی سختی کشبد ولی خیلی خیلی ببخشیدا خرش ک از پل گذشت همه چیو ار یاد برد.شما عشقتون خیلی پاکه خیلی معصومانس خیلی مواظبت کنین ازش از قلبتون. نه من همرو ب یک چشم نخواهم دید شما نباید عذرخواهی کنین چون خطا ک از شما نبوده افرادی مث شمام وجود دارن ولی قبول کنین تعدادشون فوق العاده کمه و اغلب افراد هدفی جز سواستفاده و خوش گذرونی ندارن و ی ذره هم احساس ندارن براشون هیچی مهم نیس
    ویرایش توسط یک تنهای خسته : 02-03-2020 در ساعت 10:18 AM

34. بالا | پست 176

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما
    در این ابتدا طوری شرح مسئله کردید که انگار اطلاعات شما واقعا در همین حد است که چند ماهی هست با دختری آشنا هستید و هیچ راه دیگری برای فهمیدن این موضوع ندارید که آیا شما را دوست دارد، در نتیجه می خواهد با شما این رابطه را ادامه بدهد یا نه و در پرسش مستقیم این مسئله مشکل دارید و نمی توانید از روی موارد دیگر بجز اینکه بعد از چند روز شماره شو به شما داده، استنادی کنید.
    اما در پاسخ به پرسشهای دوستان مشخص شد که ایشان گفته که او را فراموش کنید.
    بنابراین خود این دختر خیلی واضح عنوان کردند که خواسته و تصمیمشان چیست.
    شما هم تا جای ممکن تلاش خود را کرده اید و از طرق مختلف، مانند فرستادن خواهرتان سعی در ادامه رابطه داشته اید و در مقابل پاسخ ندادنهای ایشان را به حساب سرشلوغی می گذارید.
    مسئله اینجاست که در چنین ارتباطاتی، فانتزی ها و تصویرسازی ذهنی جلوتر از واقعیت گام بر می دارد و گاهی تصویری که ما از طرف مقابل داریم با آنچه واقعا هست زمین تا آسمان متفاوت است و هیچ تضمینی هم وجود ندارد که شما جزو موارد استثنا باشید، در واقع احتمال اینکه شما هم از بقیه مستثنی نباشید خیلی خیلی بیشتر است و معقولتر این است که بنا را بر موارد محتملتر بگذاریم. (یعنی متکی بر قاعده باشیم نه استثنا)
    تصمیم گیری در مور ازدواج هم پختگی شخصیتی، هیجانی و آمادگی می خواهد.
    ایشان در شرف ورود به دانشگاه هستند و شاید در سالهای بعدی با توجه به تحصیل و قرار گرفتن در جمع های متفاوت، هزار و یک تغییر بکنند که این امر کاملا طبیعی و اجتناب ناپذیر است و در واقع هویت ایشان هنوز در حال شکل گیری است و خودشان هم غیر مستقیم این را بیان کرده اند (اینکه مطرح کرده: درباره احساسم مطمئن نیستم).
    اینکه شما به ایشان در این چند ماه وابستگی عاطفی پیدا کرده اید هم برای اینکه نتیجه بگیرد پس ایشان کیس مناسب شما برای ازدواج هستند هرگز کافی نیست.
    ارتباط با آدمها و دریافت حس توجه و محبت برای هر کسی جذابیت دارد و لازمه یک رابطه خوب است اما دلیل هم نمی شود ما با اولین کسی که حس خوب داشتیم ازدواج کنیم.
    حتی اگر واقعا اینطور باشد هم شرط اول و لازم، موافقت ایشان و هم نظر بودنشان با شما است که اینطور نیست و ایشان به هر دلیلی تمایلی به ادامه رابطه جدی تر با شما ندارند (دوست نداشتن، مذهبی بودن یا هر دلیل دیگری ...) پس اینکه شما با وجود اینکه خودش با زبان خودش تکلیف را مشخص کرده باز هم اصرار دارید متوجه شوید آیا دوستتان داشته یا نه در واقع تفاوتی در اصل ماجرا نمی کند و بهتر است با واقعی روبرو شده و آن را بپذیرید.
    برای پشت سر گذاشتن این مرحله از زندگی تان و کسب مهارت در زمینه مدیریت هیجانات منفی تان می توانید از یک مشاور یا روانشناس کمک بگیرید.

35. بالا | پست 177

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

دعا ک همیشه انجامش مبدم براتون خیالتون راحت.ما ادما هیچ کدوممون قدرت درک و عظمت خدا و حکمتشو نداریم
    خیلی ممنون از لطف و محبت شما
    ان شاالله که بتونم جبران کنم این همه لطف و محبت رو

36. کاربران زیر از Kash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 178

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

خوشحالم ک یکی بهم قول داده و داره سعی میکنه چشم حتما ان شاالله بزودی ب حالت ارامش و طبیعی برگردین
    ان شالله شماهم به اون چیزی که دوست دارین برسین و خوشحال و شاد بشین

38. کاربران زیر از Kash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 179

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

اینا رو گفتم چون از نظرم مهم بود اونم برای بدست اوردن من هرکاری گرد کلی سختی کشبد ولی خیلی خیلی ببخشیدا خرش ک از پل گذشت همه چیو ار یاد برد.شما عشقتون خیلی پاکه خیلی معصومانس خیلی مواظبت کنین ازش از قلبتون. نه من همرو ب یک چشم نخواهم دید شما نباید عذرخواهی کنین چون خطا ک از شما نبوده افرادی مث شمام وجود دارن ولی قبول کنین تعدادشون فوق العاده کمه و اغلب افراد هدفی جز سواستفاده و خوش گذرونی ندارن و ی ذره هم احساس ندارن براشون هیچی مهم نیس
    بعضیامون وقتی واسه بدست آوردن چیزی سختی میکشیم و بهش میرسیم فک میکنیم که تموم شده و دیگه نیاز به توجه نداره ولی دقیقا برعکسه وقتی بهش میرسی باید بیشتر و بیشتر توجه کرد و بهش محبت کرد
    امیدوارم که این آقا سر عقل بیاد و دختری به این خوبی و مهربونی و با حساسی مثه شمارو انقد اذیت نکنه و باعث ناراحتیتون نشه

40. بالا | پست 180

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver-editor نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما
    در این ابتدا طوری شرح مسئله کردید که انگار اطلاعات شما واقعا در همین حد است که چند ماهی هست با دختری آشنا هستید و هیچ راه دیگری برای فهمیدن این موضوع ندارید که آیا شما را دوست دارد، در نتیجه می خواهد با شما این رابطه را ادامه بدهد یا نه و در پرسش مستقیم این مسئله مشکل دارید و نمی توانید از روی موارد دیگر بجز اینکه بعد از چند روز شماره شو به شما داده، استنادی کنید.
    اما در پاسخ به پرسشهای دوستان مشخص شد که ایشان گفته که او را فراموش کنید.
    بنابراین خود این دختر خیلی واضح عنوان کردند که خواسته و تصمیمشان چیست.
    شما هم تا جای ممکن تلاش خود را کرده اید و از طرق مختلف، مانند فرستادن خواهرتان سعی در ادامه رابطه داشته اید و در مقابل پاسخ ندادنهای ایشان را به حساب سرشلوغی می گذارید.
    مسئله اینجاست که در چنین ارتباطاتی، فانتزی ها و تصویرسازی ذهنی جلوتر از واقعیت گام بر می دارد و گاهی تصویری که ما از طرف مقابل داریم با آنچه واقعا هست زمین تا آسمان متفاوت است و هیچ تضمینی هم وجود ندارد که شما جزو موارد استثنا باشید، در واقع احتمال اینکه شما هم از بقیه مستثنی نباشید خیلی خیلی بیشتر است و معقولتر این است که بنا را بر موارد محتملتر بگذاریم. (یعنی متکی بر قاعده باشیم نه استثنا)
    تصمیم گیری در مور ازدواج هم پختگی شخصیتی، هیجانی و آمادگی می خواهد.
    ایشان در شرف ورود به دانشگاه هستند و شاید در سالهای بعدی با توجه به تحصیل و قرار گرفتن در جمع های متفاوت، هزار و یک تغییر بکنند که این امر کاملا طبیعی و اجتناب ناپذیر است و در واقع هویت ایشان هنوز در حال شکل گیری است و خودشان هم غیر مستقیم این را بیان کرده اند (اینکه مطرح کرده: درباره احساسم مطمئن نیستم).
    اینکه شما به ایشان در این چند ماه وابستگی عاطفی پیدا کرده اید هم برای اینکه نتیجه بگیرد پس ایشان کیس مناسب شما برای ازدواج هستند هرگز کافی نیست.
    ارتباط با آدمها و دریافت حس توجه و محبت برای هر کسی جذابیت دارد و لازمه یک رابطه خوب است اما دلیل هم نمی شود ما با اولین کسی که حس خوب داشتیم ازدواج کنیم.
    حتی اگر واقعا اینطور باشد هم شرط اول و لازم، موافقت ایشان و هم نظر بودنشان با شما است که اینطور نیست و ایشان به هر دلیلی تمایلی به ادامه رابطه جدی تر با شما ندارند (دوست نداشتن، مذهبی بودن یا هر دلیل دیگری ...) پس اینکه شما با وجود اینکه خودش با زبان خودش تکلیف را مشخص کرده باز هم اصرار دارید متوجه شوید آیا دوستتان داشته یا نه در واقع تفاوتی در اصل ماجرا نمی کند و بهتر است با واقعی روبرو شده و آن را بپذیرید.
    برای پشت سر گذاشتن این مرحله از زندگی تان و کسب مهارت در زمینه مدیریت هیجانات منفی تان می توانید از یک مشاور یا روانشناس کمک بگیرید.
    من همیشه از خودم میپرسم اگه قصدش رفتن بود چرا وقتی دو سه هفته ی اول که بهش گفتم قصدم ازدواجه موند و رابطه رو ادامه داد؟؟
    چرا در ادامه ی رابطه بیشتر عاشقم کرد؟؟
    چرا جوری رفتار کرد که من به خودم اجازه بدم اونو جای همسر آینده ام ببیتم؟؟
    چرا جوری با من رفتار میکرد که فک میکردم دوسم داره؟؟
    اینا چراهایی هست که همیشه از خودم میپرسم و جوابی ندارم
    منم مثل شما منطق دارم و میدونم چی خوبه و چی بد ولی وقتی یه جایی گنگ میشی و گیج نمیتونه درست تصمیم بگیری نمیتونی تحلیل کنی
    من دقیقا بعد از رفتنش اینجوری شدم هرچی تحلیل میکنم به دوگانگی میرسم به این میرسم که دوسم داره یا نداره؟!!
    من با شناختی که ازش پیدا کردم مطمئنم که به درد من میخوره و اون ملاک هایی رو داره که من همیشه دنبالش بودم
    شماهم طوری نگین که انگار من تاحالا با دختری صحبت نکردم و تا حالا از طرف هیچ دختری بهم محبت نشده ولی کلا این دختر برای من فرق داره توی همه ی موارد برام با بقیه فرق داره

41. بالا | پست 181

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

بعضیامون وقتی واسه بدست آوردن چیزی سختی میکشیم و بهش میرسیم فک میکنیم که تموم شده و دیگه نیاز به توجه نداره ولی دقیقا برعکسه وقتی بهش میرسی باید بیشتر و بیشتر توجه کرد و بهش محبت کرد
    امیدوارم که این آقا سر عقل بیاد و دختری به این خوبی و مهربونی و با حساسی مثه شمارو انقد اذیت نکنه و باعث ناراحتیتون نشه
    موافقم الهی آمین مطمنم بزودی اثرات دعاهای خیرتونو خواهم دید طاهرا امروز حالتون بهتره درسته؟تونستین چن تا از کارا رو انجام بدین؟

42. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 182

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

موافقم الهی آمین مطمنم بزودی اثرات دعاهای خیرتونو خواهم دید طاهرا امروز حالتون بهتره درسته؟تونستین چن تا از کارا رو انجام بدین؟
    خداروشکر خوبم یعنی یه کم آرومتر شدم ولی همچنان احساس بی حوصلگی و بی انگیزگی و ناامیدی دارم
    اینا اساسی ترین مشکلاتم هستن که برای رفعشون نمیدونم باید چیکار کنم
    شما حالتون خوبه؟؟!
    از اینکه به فکر من هستین خیلی ممنونم فقط بگید که کار های دیگتونم میرسین یا نه؟! یه وقت خدایی نکرده من و کمک کردن به من باعث نشه که از بقیه کار ها و برنامه هاتون جا بمونید

44. بالا | پست 183

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

خداروشکر خوبم یعنی یه کم آرومتر شدم ولی همچنان احساس بی حوصلگی و بی انگیزگی و ناامیدی دارم
    اینا اساسی ترین مشکلاتم هستن که برای رفعشون نمیدونم باید چیکار کنم
    شما حالتون خوبه؟؟!
    از اینکه به فکر من هستین خیلی ممنونم فقط بگید که کار های دیگتونم میرسین یا نه؟! یه وقت خدایی نکرده من و کمک کردن به من باعث نشه که از بقیه کار ها و برنامه هاتون جا بمونید
    خیالتون راحت من این چنروزه بیکارم اوقات فراغتم زیادترن ک تاچنوقت دیگ درس و کاربشدت وقتمو خواهندگرف البته اونجام ب سایت سرخواهم زد یعنی دلیل اومدنم بیکاری نیست کمک ب شما ودیگرانه اگ بتونم خب خداراشکر همین پیشرفتم خوبه بهترم میشین اگ تمام کارایی گفتمو انجام بدین عه نگین نمدونم فعل منفیه!!قرار شد نگینا باید همون اقداماتی ک تو اون پیام گنده بالا عرض کردم انجام بدبن

45. بالا | پست 184

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

خیالتون راحت من این چنروزه بیکارم اوقات فراغتم زیادترن ک تاچنوقت دیگ درس و کاربشدت وقتمو خواهندگرف البته اونجام ب سایت سرخواهم زد یعنی دلیل اومدنم بیکاری نیست کمک ب شما ودیگرانه اگ بتونم خب خداراشکر همین پیشرفتم خوبه بهترم میشین اگ تمام کارایی گفتمو انجام بدین عه نگین نمدونم فعل منفیه!!قرار شد نگینا باید همون اقداماتی ک تو اون پیام گنده بالا عرض کردم انجام بدبن
    خب خیالم راحت شدم
    تمام کارایی که گفتین رو دارم انجام میدم ولی دوست دارم زودتر این بی حوصلگی و ناامیدی و ترسی که از آینده دارم خوب شه
    با همین کارایی که گفتین ایناهم خوب میشن؟!
    بازم ببخشید که من انقد داغونم و همش از شما کمک میخوام
    ان شالله که بتونم براتون جبران کنم

46. بالا | پست 185

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

خب خیالم راحت شدم
    تمام کارایی که گفتین رو دارم انجام میدم ولی دوست دارم زودتر این بی حوصلگی و ناامیدی و ترسی که از آینده دارم خوب شه
    با همین کارایی که گفتین ایناهم خوب میشن؟!
    بازم ببخشید که من انقد داغونم و همش از شما کمک میخوام
    ان شالله که بتونم براتون جبران کنم
    اره خوب میشه فقط پای قولاتون بمونین اون خانومو چک نکنین ک حالتون داغون مبشه تازه توی اینستاگرام خیلی متن نوشته های غمناک هس نرین بخونین ک حالتون بد مبشه بعد مدتها رفتم چهارتا متن خوندم یک جوری شدم شما اینکارو نکتین دیگ از هرچیزی ک شما رو یاد اون میندازه فعلا فاصله بگیرین یکم برین بیرون قدم برنین یا با دوستاتون مطمنا روحیتون بهتر میشه ها!خواهش میکنم خوب میشین نگران نباشین روزای خوبمون نزدیکن اینو ی حسی قوی بهم میگه....

47. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 186

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

من ازتون یک سوال خارج ار بحث بپرسم ممنون میشم شما ب عنوان یک اقا پسر دیدگاهتونو بیان کنین.پسری ک عاشق ی دختری میشه و بینشون بحث میگیره و دختره میگه بیتوجهی پسره انکار میکنه دختره میگ پس دوسم نداری ک این کارات میکنی پسره مدام بگه دوست دارم حتی قسم بخوره اما بازم بیتوجهی کنه نشونه چیه؟پسر اگ ببینه طرف رو پروفایلش حرفایی رو نوشنه ک بوی تهدید و رفتن داره و دختر رسما اعلام کنه ک یا برو یا اگ موندی عذابم نده مگ نباید ب خودش بیاد؟اینم بگم ک از گفتن مستقیم اینک میرم میترسم چون دوسش دارم میترسم از دستش بدم فقط مدام میگ تو خودتو الکی عذاب میدی وقتی میدونی عاشقنم ولی بازم ب کاراش ادامه میده اصلا ارومم نمیکنه
    ویرایش توسط یک تنهای خسته : 02-03-2020 در ساعت 03:16 PM

49. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 187

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

اره خوب میشه فقط پای قولاتون بمونین اون خانومو چک نکنین ک حالتون داغون مبشه تازه توی اینستاگرام خیلی متن نوشته های غمناک هس نرین بخونین ک حالتون بد مبشه بعد مدتها رفتم چهارتا متن خوندم یک جوری شدم شما اینکارو نکتین دیگ از هرچیزی ک شما رو یاد اون میندازه فعلا فاصله بگیرین یکم برین بیرون قدم برنین یا با دوستاتون مطمنا روحیتون بهتر میشه ها!خواهش میکنم خوب میشین نگران نباشین روزای خوبمون نزدیکن اینو ی حسی قوی بهم میگه....
    من پای قولام هستم مطمئن باشین
    اینستاگرام ندارم و نداره هردوتامون توییتر داریم ولی قول دادم که چکش نکنم پس نمیکنم دیگه
    شماهم قول بده که متنای عاشقانه و غمگین و کلا داستانای عاشقانه نخونین چون باعث میشه بهش فکر کنید و بهم بریزید
    ان شاالله که زودتر روزای خوبمون برسن و ماهم خوشحال و راضی باشیم و به این خاطر خدارو شکر کنیم

51. بالا | پست 188

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

من ازتون یک سوال خارج ار بحث بپرسم ممنون میشم شما ب عنوان یک اقا پسر دیدگاهتونو بیان کنین.پسری ک عاشق ی دختری میشه و بینشون بحث میگیره و دختره میگه بیتوجهی پسره انکار میکنه دختره میگ پس دوسم نداری ک این کارات میکنی پسره مدام بگه دوست دارم حتی قسم بخوره اما بازم بیتوجهی کنه نشونه چیه؟پسر اگ ببینه طرف رو پروفایلش حرفایی رو نوشنه ک بوی تهدید و رفتن داره و دختر رسما اعلام کنه ک یا برو یا اگ موندی عذابم نده مگ نباید ب خودش بیاد؟اینم بگم ک از گفتن مستقیم اینک میرم میترسم چون دوسش دارم میترسم از دستش بدم فقط مدام میگ تو خودتو الکی عذاب میدی وقتی میدونی عاشقنم ولی بازم ب کاراش ادامه میده اصلا ارومم نمیکنه
    ببیند کلا آدما نوع برخورد و دیدگاهاشون باهم فرق داره ولی اگه من کسی رو دوست داشته باشم اصلا نمیخوام از طرف من آسیب ببینه و بی توجهی چون میدونم که دخترا عاشق اینن که بهشون توجه بشه مخصوصا از طرف کسی که دوسش دارن
    به نظر من فقط توی حرف و رویا شمارو دوست داره و هنوز نتونسته این دوست داشتن رو عملی کنه و شایدم شک کرده که واقعا دوستتون داره یا نه و با اینکارش نمیخواد شما بیشتر وابسته بشی ولی هرچی هست از این قضیه اون دوست داشتنی که مدنظر شماس در نمیاد
    اگه پروفایلتون رو ببینه شاید اصلا وقت چک کردن پروفایل شمارو نداره
    به نظرم نه خیلی مستقیم نه خیلی غیر مستقیم بهش بگید که تکلیف شمارو روشن کنه و بهش بگید که شمارو از این بلاتکلیفی نجات بده البته میدونم که از دست دادن کسی که دوسش داری خیلی سخته ولی بهتر از بلاتکلیفیه
    دقیقا حال من و شما یکیه
    من بلاتکلیفم که دوسم داره یا نه و شما بلاتکلیفی که میخواد بمونه یا نه
    ان شاالله که همه چی درست میشه بازم اگه سوالی دارین بپرسین لطفا خجالت نکشین شما به گردن من خیلی خیلی حق دارین

52. بالا | پست 189

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

من پای قولام هستم مطمئن باشین
    اینستاگرام ندارم و نداره هردوتامون توییتر داریم ولی قول دادم که چکش نکنم پس نمیکنم دیگه
    شماهم قول بده که متنای عاشقانه و غمگین و کلا داستانای عاشقانه نخونین چون باعث میشه بهش فکر کنید و بهم بریزید
    ان شاالله که زودتر روزای خوبمون برسن و ماهم خوشحال و راضی باشیم و به این خاطر خدارو شکر کنیم
    کاش اون لعنتیم پای قولاش میموند یک مرد واقعی مث شمابود دیگ متن نمیخونم بارفتاراش فقط اشکمو درمیاره واقعا مصمم شدم تمومش کنم متن نوشتم امادش کردم ازش خداحافظی کنم دست ودلم میلرزه ارسالش نمیکنم چون میترسم برم نیاد دنبالم همه چی خراب شه البته من بهش گفته بودم بیتوجهی کنی میرم براهمیشه و الان هی بهش میگم بیتوجهی یا داد میزنه یا حرفای بدی ک بهم قول داد نزنه ک منو میرنجونه فک میکنم این اتنظار بسه ب اندازه کافی ب پاش صبر کردم یادش رفته دفعه اخر التماسم میکرد ببخشمش و منو برگردونه
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

53. بالا | پست 190

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

ببیند کلا آدما نوع برخورد و دیدگاهاشون باهم فرق داره ولی اگه من کسی رو دوست داشته باشم اصلا نمیخوام از طرف من آسیب ببینه و بی توجهی چون میدونم که دخترا عاشق اینن که بهشون توجه بشه مخصوصا از طرف کسی که دوسش دارن
    به نظر من فقط توی حرف و رویا شمارو دوست داره و هنوز نتونسته این دوست داشتن رو عملی کنه و شایدم شک کرده که واقعا دوستتون داره یا نه و با اینکارش نمیخواد شما بیشتر وابسته بشی ولی هرچی هست از این قضیه اون دوست داشتنی که مدنظر شماس در نمیاد
    اگه پروفایلتون رو ببینه شاید اصلا وقت چک کردن پروفایل شمارو نداره
    به نظرم نه خیلی مستقیم نه خیلی غیر مستقیم بهش بگید که تکلیف شمارو روشن کنه و بهش بگید که شمارو از این بلاتکلیفی نجات بده البته میدونم که از دست دادن کسی که دوسش داری خیلی سخته ولی بهتر از بلاتکلیفیه
    دقیقا حال من و شما یکیه
    من بلاتکلیفم که دوسم داره یا نه و شما بلاتکلیفی که میخواد بمونه یا نه
    ان شاالله که همه چی درست میشه بازم اگه سوالی دارین بپرسین لطفا خجالت نکشین شما به گردن من خیلی خیلی حق دارین
    خیلی ممنونم چشم البته میپرسم‌‌. من حاضرم رک بگه نمیخوادرمنو دردش کمتره از اینک هی برام بازی درمیاره بهش گفتم صبرم سر اومده تکلیف منو روشن کن ببینم تا کی من باید خواستگارامو رد کنم تو کی میای قشنگ و واضح همه چیو بهم گف ک الان دارم کار میکنم پول دربیارم و من پول ندارم نمیخوام بدبختت کنم و وقتی میام ک شرایطم اوکی باشه و از این حرفای منطقی زد حتی ارزوی خوشبختی کرد از اون رور تقریبا همه چی خوب بود تا اینک من حالم بد بود رفتم پیشش ارومم کنه بیتوجهی کرد هی بهش مبگم هی انکار میکنه میگ میدونی عاشقتم الکی خودتو منو زجر نده
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

54. بالا | پست 191

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

واقعا حس میکنم بیش ار حد بهش فرصت دادم هی ۲۰۰مرتبه بخشیدمش هی قولای الکی داد منم ساده باور کردم ک اینبار پای قولش میمونه هی التماس درخواست ک ببخش خودمو عوص میکنم ولی بازم کاراشو تکرار کرد
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

55. بالا | پست 192

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

کاش اون لعنتیم پای قولاش میموند یک مرد واقعی مث شمابود دیگ متن نمیخونم بارفتاراش فقط اشکمو درمیاره واقعا مصمم شدم تمومش کنم متن نوشتم امادش کردم ازش خداحافظی کنم دست ودلم میلرزه ارسالش نمیکنم چون میترسم برم نیاد دنبالم همه چی خراب شه البته من بهش گفته بودم بیتوجهی کنی میرم براهمیشه و الان هی بهش میگم بیتوجهی یا داد میزنه یا حرفای بدی ک بهم قول داد نزنه ک منو میرنجونه فک میکنم این اتنظار بسه ب اندازه کافی ب پاش صبر کردم یادش رفته دفعه اخر التماسم میکرد ببخشمش و منو برگردونه
    نظر لطف شماس
    چجوری یه مرد میتونه گریه کردن یه دختر مهربون و خوش قلب مثه شمارو ببینه و هیچی نگه و هیچ کاری نکنه؟! واقعا تعجب میکنم از بعضی برخوردایی که با شما میشه شمایی که انقد خوب و مهربون و باعاطفه هستی
    قشنگ بشینید با خودتون سبک سنگین کنید که باید چیکار کنید ولی این بلاتکلیفی و مشخص نبودن رفتاراش و برنامه ها داره آینده ی شمارو خراب میکنه
    شما الان اگه اشتباه نکنم ۲۰ سالتونه که توی اوج زیبایی و جوانی هستین و کلیم خواستگار های مختلف دارین درسته که عشق اول خیلی مهمه و هیچوقت از یاد نمیره ولی ممکنه خیلی از موردای دیگه ای باشه که از این آقا خیلی خیلی بهتر باشن و خیلی بیشتر شمارو دوست داشته باشن و واقعا مثل یه ملکه با شما برخورد کنن
    به نظرم شما اول تصمیم بگیرید بعد مشورت کنید و از خدا کمک بخوایید و عملیش کنید
    اون چیزی که عقلتون میگه انجام بدین این همه مدت با قلبتون یه راهی رو رفتین با عقلتون این راهو تموم کنید یا باعث تحول ایشون میشه و بهتون ثابت میشه که چقد دوستون داره یا خدایی نکرده با این حرف شما ناراحت میشه و دیگه دنبالشو نمیگیره ولی اگه عاشق واقعی باشه و واقعا خواهانتون باشه اگه شما هزار بارم جواب منفی بدی اون دوباره میاد سراغتون
    مرگ یه بار شیون یه بار
    بشینید فک کنید و تصمیم بگیرید هر کمکیم خواستین من درخدمتم

56. کاربران زیر از Kash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 193

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

خیلی ممنونم چشم البته میپرسم‌‌. من حاضرم رک بگه نمیخوادرمنو دردش کمتره از اینک هی برام بازی درمیاره بهش گفتم صبرم سر اومده تکلیف منو روشن کن ببینم تا کی من باید خواستگارامو رد کنم تو کی میای قشنگ و واضح همه چیو بهم گف ک الان دارم کار میکنم پول دربیارم و من پول ندارم نمیخوام بدبختت کنم و وقتی میام ک شرایطم اوکی باشه و از این حرفای منطقی زد حتی ارزوی خوشبختی کرد از اون رور تقریبا همه چی خوب بود تا اینک من حالم بد بود رفتم پیشش ارومم کنه بیتوجهی کرد هی بهش مبگم هی انکار میکنه میگ میدونی عاشقتم الکی خودتو منو زجر نده
    چشمتون بی بلا
    خب شاید اونم نمیتونه رک بگه یعنی یه جورایی با خودش درگیره که شمارو واقعا میخواد یا نه یعنی مونده بین عقل و قلبش
    میدونم که همه برای آروم شدنشون نیاز به عشقشون دارن ولی بیاین قول بدین که دیگه برای آروم شدن نرین سمتش تا زمانی که این رفتاراش درست شه و برگرده پیشتون
    چون اینجوری شما از خودت ضعف میفرستی و اون هست که فک میکنه خبریه البته که من خودمم همینجوریما یعنی حاضرم بخاطر عشقم غرورمو له کنم ولی به نظرم هردوتامون تا اینجام خیلی غرورمون رو زیر پا گذاشتیم وقتشه که بینیم چی میشه و خدا چی برامون میخواد
    از شماهم میخوام خواستگاراتو الکی رد نکن واقعا بشین باهاشون حرف بزن و ببین به درد شما میخورن یا نه میدونم سخته ولی با اینکار یه اخطارم بهش میدی که نگاه کن من چقد خواهان دارم اگه نیای این همه هستن که عاشق منن و حاضرن برام هرکاری بکنن
    اول کار این یه جور تهدیده ولی بعد از مدتی شاید شما واقعا از یکیشون خوشتون اومد و باهاش ازدواج کردی و خوشبختم شدی
    از خدا میخوام هرچیزی که میخواین رو بهتون بده و همیشه سالم و سلامت و شاد باشین

58. بالا | پست 194

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    6

واقعا حس میکنم بیش ار حد بهش فرصت دادم هی ۲۰۰مرتبه بخشیدمش هی قولای الکی داد منم ساده باور کردم ک اینبار پای قولش میمونه هی التماس درخواست ک ببخش خودمو عوص میکنم ولی بازم کاراشو تکرار کرد
    وقتی میبینید اینجوریه یه بار برای همیشه بهش فرصت بدین و باهاشم اتمام حجت کنید که این فرصت آخرشه و اگه از دست بده شمارو هم از دست میده میدونم سخته ولی بالاخره یه جا باید به خودش بیاد و بفهمه که آینده ی شماهم به تصمیم و آینده ی اون وصله

59. کاربران زیر از Kash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 195

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

نظر لطف شماس
    چجوری یه مرد میتونه گریه کردن یه دختر مهربون و خوش قلب مثه شمارو ببینه و هیچی نگه و هیچ کاری نکنه؟! واقعا تعجب میکنم از بعضی برخوردایی که با شما میشه شمایی که انقد خوب و مهربون و باعاطفه هستی
    قشنگ بشینید با خودتون سبک سنگین کنید که باید چیکار کنید ولی این بلاتکلیفی و مشخص نبودن رفتاراش و برنامه ها داره آینده ی شمارو خراب میکنه
    شما الان اگه اشتباه نکنم ۲۰ سالتونه که توی اوج زیبایی و جوانی هستین و کلیم خواستگار های مختلف دارین درسته که عشق اول خیلی مهمه و هیچوقت از یاد نمیره ولی ممکنه خیلی از موردای دیگه ای باشه که از این آقا خیلی خیلی بهتر باشن و خیلی بیشتر شمارو دوست داشته باشن و واقعا مثل یه ملکه با شما برخورد کنن
    به نظرم شما اول تصمیم بگیرید بعد مشورت کنید و از خدا کمک بخوایید و عملیش کنید
    اون چیزی که عقلتون میگه انجام بدین این همه مدت با قلبتون یه راهی رو رفتین با عقلتون این راهو تموم کنید یا باعث تحول ایشون میشه و بهتون ثابت میشه که چقد دوستون داره یا خدایی نکرده با این حرف شما ناراحت میشه و دیگه دنبالشو نمیگیره ولی اگه عاشق واقعی باشه و واقعا خواهانتون باشه اگه شما هزار بارم جواب منفی بدی اون دوباره میاد سراغتون
    مرگ یه بار شیون یه بار
    بشینید فک کنید و تصمیم بگیرید هر کمکیم خواستین من درخدمتم
    اون ار ابن مهربونی سواستفاده میکنه هی هرجور دلش مبخواد رفتار مبکنه منم زود میبخشمش هی کوتا اومدم پرو شده درسته حق باشماست من۱۹سالمه اخه مشکل من دقیق همبتجاس اینقد عاشقشم باخودم فک میکنم اگ با یکی دیگ ازدواج کنم بعد هنوز فکرم درگیر اون باشه این رسما خود خیانتهههههه چیزی ک ازش متنفرم بعد اون آقای بنده خدا گناه داره دلم نمیاد یکی رو برنجونم اذینش کنم قلبشو بش************م خب اونم ب هزار امید اومده ازدواج کرده دیگ بعد من دوسش ندارم اذیت میشه گناه داره.عقلم میگه برو نذار بیش از این خردت کنه بسه هرجی فرصت دادی دلم میگ عاشقشی و عاشقته!مث شما ک بین عقل و دلتون موندین!نمیدونم با دختر خالمم صحبت کردم میگ ولش کن تا سرش ب سنگ بخوره بعد چن ماه قشنگ دوریتو حس کرد برمیگرده من تصمیم گرفنم تموم کنم بنظرتون کار درستیه؟
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

61. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 196

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

چشمتون بی بلا
    خب شاید اونم نمیتونه رک بگه یعنی یه جورایی با خودش درگیره که شمارو واقعا میخواد یا نه یعنی مونده بین عقل و قلبش
    میدونم که همه برای آروم شدنشون نیاز به عشقشون دارن ولی بیاین قول بدین که دیگه برای آروم شدن نرین سمتش تا زمانی که این رفتاراش درست شه و برگرده پیشتون
    چون اینجوری شما از خودت ضعف میفرستی و اون هست که فک میکنه خبریه البته که من خودمم همینجوریما یعنی حاضرم بخاطر عشقم غرورمو له کنم ولی به نظرم هردوتامون تا اینجام خیلی غرورمون رو زیر پا گذاشتیم وقتشه که بینیم چی میشه و خدا چی برامون میخواد
    از شماهم میخوام خواستگاراتو الکی رد نکن واقعا بشین باهاشون حرف بزن و ببین به درد شما میخورن یا نه میدونم سخته ولی با اینکار یه اخطارم بهش میدی که نگاه کن من چقد خواهان دارم اگه نیای این همه هستن که عاشق منن و حاضرن برام هرکاری بکنن
    اول کار این یه جور تهدیده ولی بعد از مدتی شاید شما واقعا از یکیشون خوشتون اومد و باهاش ازدواج کردی و خوشبختم شدی
    نه ازش پرسیدم بهش گفتم خجالت نکش حرفتو رک بزن اینجوری کمتر اسیب میبینم اونم برگشت گف عاشقتم زندگی بحث ی روز دو روز نیس ک خجالت بکشم ازت و این حرفا ولی در عمل اندگی برای دلخوشی من تلاش نمیکنه من تو خانواده ای بزرگ شدم ک هرچی خواستم دراختیارم بوده من میدونم این پسر یک ذره هم پول نداره ولی حاصر بودم هنینجوری گنارش باشم فقط منو غرق عشقش کنه اما نکرد خیلی ممنون شمام همش دعام کنین با قلب مهربونتون.من این قولو بهتون میدم و پاش میمونم من مدتهاست سمتش نرفتم ک ارومم کنه بهشم گفته بودم برام مهم نیس دیگ هرگز برای ارامشم نمیام سمتت خوشحال باش و گفته بودم هرکار دلت مبخواد بکن خستم از رفتارات جواب نداد اون قبلا غیرتش اجازه نمیداد کسی ب جز خودش آرومم کنه حالا...
    ویرایش توسط یک تنهای خسته : 02-03-2020 در ساعت 09:26 PM
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

63. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 197

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

چشمتون بی بلا
    دوبار ارسال شد گزینه دیلت نداش ویرایش زدم شرمنده
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

65. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 198

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

وقتی میبینید اینجوریه یه بار برای همیشه بهش فرصت بدین و باهاشم اتمام حجت کنید که این فرصت آخرشه و اگه از دست بده شمارو هم از دست میده میدونم سخته ولی بالاخره یه جا باید به خودش بیاد و بفهمه که آینده ی شماهم به تصمیم و آینده ی اون وصله
    اتمام حجتم بیفایدس ۲۰۰بار بهش گفتم اگ ب بیتوجهیات ادامه بدی باید بری از پیشم و منو داری عذاب میدی و این حرفا این دفعه اخر ب خودم قول دادم فرصت اخرش باشه ک اونم سوخت و از بین برد دیگ دلمم کم اورده عقلم میگه ولش کن و تمام من همه جوره رفتار کردم هیچیش جواب نداد انگار سنگ شده بیتوحهی . محبت .بخشش همه کار اما بیفایدس دیگ خستم کرده هی براش اشک بریزم هی فلان کارو کنم توجه نکنه
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

67. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 199

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

متنمو اماده کردم خیلی میترسم ولی باید اینکارو کنم منتظر میمونم شمام بخونین نظرتونو بگین بعد انجامش بدم
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

69. بالا | پست 200

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

استخاره کردم نتجیش بد شد بنظرتون دست نگه دارم؟از این طرفم دلم مث سیر و سرکه میجوشه ک چی کار کنم زودتر خودمو خلاص کنم
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

صفحه 4 از 8 ... 23456 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)